Міжнародний культурно-освітній проект

Культурно-освітній візит до Європи

По Європі
 

  Нещодавно  я взяла участь у міжнародному культурно-освітньому візиті, програмою якого передбачалося відвідування декількох країн Європи.

 Подорож розпочалася переїздом зі Львова до польського міста Ополе. Тут ми проживали в охайному студентському гуртожитку. Для нас прочитали цікаву лекцію про історію та культуру Польщі, згодом провели урок польської мови. Звідси ми переїхали до німецького міста Дрезден, де познайомилися з його історичною частиною. Незабутні враження справила на мене Дрезденська картинна галерея.

 Впродовж наступної ночі ми добиралися до Парижа - столиці Франції.

  З поміж усього цікавого,побаченого тут, мені найбільше запам’яталося  відвідування Лувру та перебування біля Ейфелевої вежі. Ця монументальна споруда захопила своєю оригінальність,величністю та красою.

 Далі наш туристичний шлях проліг до столиці Чехії. Прага гостинно зустріла нас чистими вулицями та свіжою весняною зеленню. Тут ми здійснили екскурсію по річці на катері.

  Після повернення до Польщі ми відвідали Освенцім. В роки війни тут був концентраційний фашистський табір, в якому загинули сотні тисяч невинних людей з різних країн світу. Незабутні прикрі і сумні враження…

 По дорозі додому ми відвідали Краків –старовинне і гарне місто Польщі.

  Повернення додому було щасливим і радісним. Під час поїздки ми ознайомилися з мовою та культурою чотирьох країн Європи і з історією виникнення Європейського Союзу,здобутками європейської демократії.

  За цю чудову незабутню поїзду я вдячна Гарбуз Вікторії Ростиславівні, організатору і керівнику групи учнів з Ковельської міської гімназії, та організаторам проекту «Культурно освітній візит до Європи».

 

Ющик Наталія, учениця 6А класу, Ковельська міська гімназія
Создан 15 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником