Міжнародний культурно-освітній проект

Культурно-освітній візит до Європи

 

Вивчаємо досвід Європи
 

     З 28 листопада по 8 грудня 2012 року 17 представників з України в рамках Міжнародного проекту «Культурно-освітній візит до Європи» перебувала у Польщі (м. Ополе, на базі «Вищої школи адміністративної і господарської діяльності»). Вчителі, дошкільні працівники, учні старших класів, викладачі вузів, представники громадських організацій знайомились з досвідом навчання  та виховання у країнах Європейського Союзу.

      Серед делегатів були і працівники з Херсонського ясел-садка №45 Херсонської міської ради : вихователь – методист Долгова Ірина (член
Херсонської громадської Асоціації психологів та психотерапевтів) та практичний психолог Хутковська Емілія (член Української Європейської спілки психотерапевтів, засновник Херсонської громадської Асоціації психологів та психотерапевтів).
    Фахівці херсонського дошкільного закладу ознайомилися з досвідом роботи польських колег. Цікавим для наших педагогів був факт, що у Польщі батьки обирають для своєї дитини повний чи неповний день перебування у дошкільному закладі. Обов’язковим є повний день перебування лише для дітей переддошкільного віку, бо вони мають добре підготуватися до навчання у школі. У багатьох садочках є групи, малої наповнюваності з кількістю до 10 дітей.
       Колеги з Херсону поділилися і своїм досвідом і враженнями, а для себе відзначили , що оснащенням наочними посібниками, іграшками, методичною літературою дошкільні заклади Херсону не поступаються європейським.


Создан 20 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником